Ana içeriğe atla

Size internet dünyasının sonsuzluğunda

BAŞARI ve GELECEK

sunuyoruz.

Gerek Türkiye’de gerekse dünyada birçok web tasarım şirketi var. ETİ BİLİŞİM olarak bizim web tasarımdaki amacımız sizin için hazırladığımız internet sitenizle işinizi yeniden keşfetme olanağı sunmak.

YARATICILIK

Yaptığımız internet sitelerini tanımlamak için tek sözcük kullanma hakkımız olsa o sözcük “eşsizlik” olacaktır. Sizi diğerlerinden ayıracak olan tek özelliğin de bu olduğunu düşünüyoruz.

İşte bu anlayışla her cihaza uyumlu, eşsiz web siteleri tasarlıyoruz.

E-TİCARET İLE RAKİPLERİNİZDEN BİR ADIM ÖNDE

Size uygun e-ticaret çözümlerimizle ürünlerinizi dünyanın en büyük pazarında satılığa çıkarın. 24/7 açık mağazanız ile günün her saati satış yapıp kazancınızı artırabilirsiniz. Etkili ve kolay yönetim paneli ile çözümlerimiz sizleri bekliyor.

İÇERİK YÖNETİM SİSTEMLERİ

Değişim dünyanın değişmeyen en temel yasası. Antik dönem filozoflarında Herakleitos yaklaşık 2500 yıl önce her şeyin değiştiğini anlatmak için aynı nehirde iki kez yıkanılamayacağını söylemişti. Her şeyin hızla değiştiği internet dünyasında da internet sitelerinin aynı kalması beklenemez. Bizler değerli çözüm ortaklarımızın istedikleri zaman istedikleri değişiklikleri yapabilmelerini sağlayarak içerik yönetim sistemlerinden en iyi düzeyde faydalanabilmeleri için gerekli bütün düzenlemeleri yapmaktayız. Drupal, Wordpress gibi önde gelen sistemleri nasıl kullanacaklarını anlatmakta ve gerektiğinde ücretsiz teknik destek sunmaktayız.